Royal Build

Naše služby

Kompletní realizace střech, výroba a montáž teras, pergol a přístřešků, výroba nábytku z masivu, revize střech.

26.webp 1.webp 27.webp 35.webp
Tesařství

Tesařství

Děláme vše po staru. Čepy, dlaby, kampy a další profesionální spoje u nás najdete na denní bázi. Můžete tedy počítat s tím, že Vaše střecha či terasa bude vystavěna v té nejlepší kvalitě a to dvojnásobným mistrem České republiky v tesařství a držitelem Českých ručiček Jihomoravského kraje za resort tesařství a jeho kvalifikovaným týmem řemeslníků.

Snažíme se zachovat tradici řemesla s použitím moderních technologií. Vše děláme ručně s pomocí nových strojů, abychom Vám dokázali nabídnout maximální kvalitu s úsporou času. Pracujeme jak s dláty tak i s nejmodernějším nářadím světových značek Mafell AG, Festool nebo Hikoki.

Zobrazit galerii realizací
1.webp 2.webp 3.webp 4.webp
Truhlářství

Truhlářství

Disponujeme plně vybavenou truhlářskou dílnou, která nám umožňuje dosáhnout velice kvalitních výsledků v odvětví dřevěného nábytku. Vyrábíme především postele, stoly, dveře a další nábytek jen z uměle sušeného řeziva nejvyšší jakosti. Nábytek Vám vyrobíme třeba z dubu, jasanu nebo buku, popřípadě z exotického řeziva z Afriky či na severu rostlého smrku z Aljašky.

Zobrazit galerii realizací
1.webp 2.webp 22.webp 01.webp
Pokrývačství

Pokrývačství

Neustále sledujeme střechařský trh, a tak Vám můžeme nabídnout co nejkvalitnější sortiment. Mezi naše přední dodavatele patří TARUS, dodavatel jen vysoce kvalitních střešních materiálů.

Umíme pokrývat jak pálené tašky tak plechové krytiny nebo krytiny z gumy. Využíváme nové profesionální hřebíkovačky, které nám pomáhají snížit časovou náročnost montáže bednění či latí zhruba o třetinu. Výhodou jsou i konvexní vroubkované hřebíky, které zajistí maximální přikotvení.

Cílíme na kvalitu odvedené práce v zájmu dodržování technických norem předepsanými výrobci. Pravidelně podstupujeme školení abychom se neustále zlepšovali a zdokonalovali v moderní sféře střech a nových trendech.

Zobrazit galerii realizací
1.webp 2.webp 3.webp 17.webp
Klempířství

Klempířství

K Vaší střeše dodáme vysoce kvalitní a léty osvědčené okapové systémy a oplechování. Klempířské plechy si ohýbáme sami na vlastní ohýbačce, takto docílíme že každý plech vyrobíme přímo podle potřeby střechy a krytiny.

Zobrazit galerii realizací
Revize střech

Revize střech

1. Proč revize?
Tak jako Vaše auto i střecha potřebuje pravidelnou údržbu a kontrolu. Tímto způsobem dokážeme včas odhalit problémy a předejít tak škodám na majetku a případným haváriím.

2. Správa
O Vašem střešním plášti povedeme záznam. Budete tedy naprosto přesně vědět kdy byla prohlídka vyhotovena, jaké byly zjištěny závady, jestli je střecha v pořádku a v jakém je kompletním stavu. Pokud je Váš areál větší, podle satelitních snímků střechy rozdělíme do daných oblastí a přidělíme jim písmeno. Po dokončení kontroly přidělíme každé oblasti procentuální skore na základě technického stavu oblasti. Vy se pak ve zprávě z kontroly snadno zorientujete a budete vědět k jakému písmenu je jaká závada přidělena. Se správou souvisí podrobná fotodokumentace a podrobný popis jednotlivých oblastí a jejich stavu.

3. Údržba
Vaši střechu udržujeme v kondici. Odstraníme mech, vyčistíme okapové systémy, zkontrolujeme přikotvení a těsnosti spojů. S údržbou se předejde předčasné degradaci střešní krytiny a zajistí se bezproblémový odtok vody u ploch a okapních částí.

4. Opravy
Pokud při kontrole narazíme na závažnou závadu, navrhneme Vám komplexní opravu a co nejkratší termín realizace. Opravou závady si zajistíte, že při dalších bouřkách budete vy a Vaši zaměstnanci v suchu.

5. Práce s dronem
Pokud se oblast, která potřebuje zkontrolovat, nachází v nepřístupných podmínkách, zkontrolujeme ji dronem a pořídíme případně kvalitní video nebo fotodokumentaci.

Logo

Kontaktujte nás

+420 722 573 596

peter@royalbuild.cz