Royal Build

Drdlíkův dřevěný šindel DDS2

Moderní, lehká střešní krytina imitující klasický, dřevěný střešní šindel.

26.webp 1.webp 27.webp 35.webp
Drdlíkův dřevěný šindel DDS2

Eureko DDS2

Drdlíkův dřevěný šindel (DDS2) je vysoce modernizovaná střešní krytina navržená a vyrobená se zachováním tradice. DDS2 dokonale imituje dřevěný šindel, jeho nádherně zpracovaná černá struktura upoutá nejen kolemjdoucí turisty, ale i další obdivovatelé krásných domů. Obrovskou výhodou této plastové střešní krytiny je velmi dlouhá životnost, a to bez nutnosti údržby. Dalšími výhodami jsou nepropustnost a váha krytiny. Krytina DDS2 váží pouze 6 kg na jeden metr čtvereční, tudíž tato vizuálně robustní a vysoce pevná kratina patří mezi ty nejlehčí a nebude zbytečně zatěžovat konstrukci střechy. Specifické vlastnosti této krytiny jsou odolnost vůči slunci, dešti, mrazu, náhlým změnám teplot, mechům, lišejníkům a zásaditým látkám.

Díky atypickému pokrývání pomocí šablon DDU (úžlabí) a DDN (nároží) si střešní krytina za pomoci zkušeného pokrývače poradí s překrytím různých tvarů střechy, kterými mohou být nárožní a úžlabní části střechy. Tyto vykryté části střechy dodávají vzhledu domu pocit uměleckého díla.

Střecha pokrytá krytinou DDS2 se stane dominantou Vaší lokality, jelikož je již z dálky nepřehlédnutelná a z blízka působí krásným, robustním dojmem. Krytina DDS2 se mění v rukou zkušených pokrývačů v nádhernou dominantu celého domu.

Zobrazit galerii realizací
Logo

Kontaktujte nás

+420 722 573 596

peter@royalbuild.cz