1.Proč revize?

Tak jako Vaše auto i střecha potřebuje pravidelnou údržbu a kontrolu. Tímto způsobem dokážeme včas odhalit problémy a předejít tak škodám na majetku a případným havariím.

2.Správa

O Vašem střešním plášti povedeme záznam. Budete tedy naprosto přesně vědět kdy byla prohlídka vyhotovena, jaké byly zjištěny závady, jestli je střecha v pořádku a v jakém je kompletním stavu. Pokud je Váš areál větší, podle satelitních snímků střechy rozdělíme do daných oblastí a přidělíme jim písmeno. Po dokončení kontroly přidělíme každé oblasti procentuální skore na základě technického stavu oblasti. Vy se pak ve zprávě z kontroly snadno zorientujete a budete vědět k jakému písmenu je jaká závada přidělena. Se správou souvisí podrobná fotodokumentace a podrobný popis jednotlivých oblastí a jejich stavu.

3.Údržba

Vaši střechu udržujeme v kondici. Odstraníme mech, vyčistíme okapové systémy, zkontrolujeme přikotvení a těsnosti spojů. S údržbou se předejde předčasné degradaci střešní krytiny a zajistí se bezproblémový odtok vody u ploch a okapních částí.

4.Opravy

Pokud při kontrole narazíme na závažnou závadu, navrhneme Vám komplexní opravu a co nejkratší termín realizace. Opravou závady si zajistíte, že při dalších bouřkách budete vy a Vaši zaměstnanci v suchu.

5.Práce s dronem

Pokud se oblast, která potřebuje zkontrolovat, nachází v nepřístupných podmínkách, zkontrolujeme ji dronem a pořídíme případně kvalitní video nebo fotodokumentaci.

6.Správcovský portál

Připravujeme pro Vás internetové rozhraní, kde najdete správu Vašich budov. V portálu naleznete veškeré informace o všech prohlídkách a detaily k nim přiřazeny. Jednoduše se tak vyznáte v každé prohlídce a hned uvidíte jestli je vše v pořádku, nebo ne.

Domů Služby Galerie Reference Kontakt

Okružní 61
794 01, Krnov
Česká Republika

Leoš Peter
peter@royalbuild.cz +420 722 573 596

IČ: 09461710

Naše moto:

„Tajemství úspěchu je dělat obvyklé věci neobvykle dobře.“

John Davison Rockefeller

© 2023 Leoš Peter

Vytvořila společnost WEBCLEVER s.r.o.